Meist

KP-ServicePartneri osakaal Soome tööstuskraanade turul on mühinal kasvanud. Ettevõte pakub oma klientidele Saksa kraanasid ABUS koos elutsükliteenusega ning teist marki kraanade ajakohastamist. Nüüd on see kõik saadaval ka Eestis.

ABUS on kõrge kvaliteedi poolest tuntud Saksa standardkraanade tootja, kelle valikust leiab klientide vajadustele ko-handatud sildkraanad, konsoolkraanad, eisaldatavad kergkraanad, kraanasüsteemid ning tross- ja kett-telferid.

ABUS-e lahendustega on kulud toodete elutsükli vältel kümneid protsente väiksemad kui konkuren-tidel.

KP-ServicePartneri kasv sai alguse ABB kraanaäri ostmisest

KP-ServicePartneri jõuline kasv sai alguse 2016. aastal, mil varem ABB lepingulise partnerina te-gutsenud ettevõte ostis ABB-lt ära tööstuskraana-de hooldusäri. Lisaks võttis ettevõte enda kanda ABUS Crane Systemsi kraanade impordi ja müügi Soomes ning hakkas konkureerima valdkonnas va-litsenud suuremate tegijatega. Edulugu oli alanud.

Praeguseks on KP-ServicePartner suutnud Soo-mes oma turuosa märkimisväärselt kasvatada. Nüüd kavatsetakse sama teha ka Eestis.

ABUS-e kraanade valik on mitmekülgne, tooted on kvaliteetsed ning soodsad. Ka transport Saksa-maalt on kiire ja soodne. Meil on Lõuna-Soomes ladu, kust varuosad ning hooldus- ja paigaldustee-nused jõuavad Eestisse.